RaumaGolf logo

yritysaamu logo

junnugolf banneri

Ala-Pomppustentie 20, 26510 Rauma • Caddiemaster puh. 02 8230324, » caddiemaster(at)raumagolf.fi

Rauma Golf ry hallitus


Juhani Salo, pj. 0400 595 688 juhani.salo(at)aajs.fi
Joni Ylen vpj. joylen80(at)gmail.com
Markku Vähähaka sr. kap. 050 5270 916 markku.vahahaka(at)dnainternet.net
Jukka Suominen jukka.suominen(at)dnainternet.net
Jarmo Tanhua jarmo.tanhua(at)tvo.fi
Juhani Suoramaa juhani(at)suoramaa.fi
Kimmo Koivisto kimmo.koivisto(at)utu.fi
Mika Laaksonen mika(at)mikalaaksonen.fi
Anne Salmi anne.salmi(at)dnainternet.net


KAPTEENISTO

Heli Saarni-Helkkula, lady kapt. heli.saarni(at)gmail.com 

Ari Suonvieri, kapt.

Venni Suominen, jr kapt.

ari(at)porkkanagolf.fi 

venni.suominen(at)gmail.com


pelaamaanraumalle banneri

Ajanvaraus

Vieraspelaajille: 
Caddiemaster

02 8230324 / Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.  

Greenfee-tiedot 

Kenttä ja klubipalvelut ovat vielä SULJETTUNA! Jäiselle kentälle meno on kielletty.
Ilmoitamme kentän aukeamisesta nettisivuillamme.

RANGE AUKI. Pallot kerätään rangelta itse. 

PAR 3 KENTTÄ AUKI.


Ota tarvittaessa yhteyttä  Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Jäsenasiat/ Jäsenlaskutukset               Office  Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Tai soittamalla 02-8230324

 

Jäsenille kirjautuminen:

(Avautuu uuteen ikkunaan)

Kilpailukalenteri

  • RG:n klubimatka Torreviejaan (Tapahtuma)
    2.11.2019

raumagolf fb

raumagolf webkamera2